Přeskoč navigaci
Česká verze stránek
Vyhledat

Tisk

NOVÁ ŠANCE v Brně - seminář o rekvalifikacích a celoživotním vzdělávání

 

V úterý 26. října 2010 se v Knihovně Jiřího Mahena v Brně uskuteční druhý z řady seminářů o rekvalifikacích a celoživotním vzdělávání pod názvem NOVÁ ŠANCE ", které proběhnou ve vybraných městech České republiky.

 

Odborný seminář pořádá Zastoupení Evropské komise v České republice a jeho cílem je představit problematiku uplatnění a možností starších osob na trhu práce, politiku jejich zaměstnanosti Evropské unie či individuální projekty, jež se této otázce věnují.

 

Zastoupení Evropské komise v České republiceSeminář je tak určen nejen pro osoby starší padesáti let, které jsou postiženy ztrátou zaměstnání, ale i pro aktivní seniory, kteří se chtějí dále vzdělávat, pracovat a činorodě žít.

 

Brněnský seminář proběhne již 26. října od 10.00 do 16.00 hodinKnihovně Jiřího Mahena na Kobližné 4. Účast na něm je bezplatná a to včetně oběda, který je zajištěn v blízké restauraci!

 

Vzhledem k omezené kapacitě je nezbytná závazná registrace na e-mailu eva.bicanova@proximity.cz  nebo telefonním čísle 777  716  347.   

 

První ze seminářů proběhne v Uherském Hradišti již v pondělí 25. října. Pozvánku na seminář v Brně, včetně jeho programu naleznete na stránkách sítě Europe Direct v ČR - www.europe-direct.cz/brno.

 

Všichni zájemci z řad starších aktivních či nezaměstnaných občanů jsou srdečně zváni a nezapomeňte, že i Vy máte možnosti uplatnění!

 

 

Zdroj: Europe Direct Brno

 

 

Připomínky, nápady, kritiku v této sekci posílejte na eu.info@brno.cz
Za aktuálnost odpovídá: Eurocentrum Brno a EUROPE DIRECT ® 20.10.2010. Poslední aktualizace: 20.10.2010 12:06
Eurocentrum Brno a EUROPE DIRECT| Kobližná 4 | 601 50 Brno