Přeskoč navigaci
Česká verze stránek
Vyhledat

Tisk

S komorou do Srbska

Ve spolupráci se statutárním městem Brnem Vám na jaře 2018 Regionální hospodářská komora Brno nabízí účast na obchodní misi do srbského Kragujevace.

 

Zdroj: Pixabay

 

Tato akce (předběžně v termínu 25. - 28. března 2018) bude spojena s organizací dvoustranných jednání pro navázání přímých vztahů mezi českými a srbskými partnery, návštěvami vybraných firem a k projednání návrhů na případnou vzájemnou spolupráci včetně informací ohledně možností při vyhledání srbských zaměstnanců pro jihomoravské podniky.

 

Srbsko je tradičním odbytištěm českého průmyslu a místem českých investic. Výrobky z ČR zde mají velmi dobré jméno již z dob bývalé Jugoslávie a nabízí se tak velice dobrá možnost na tyto historické dodávky navázat. Nejperspektivnější položky pro export naleznete ZDE

 

Kragujevac (120 km jižně od Bělehradu) je hlavní město Šumadijského okruhu na řece Lepenica, známé hlavně díky automobilce Zastava, která zde má několik svých provozů a univerzitním městem; místní univerzita má 12 fakult a 14.000 studentů.

 

Bližší ekonomické informace o tomto regionu naleznete ZDE

 

V případě vašeho zájmu o účast nás prosím nejpozději do 23. února 2018 kontaktujte prostřednictvím e-mailu: martinkova@rhkbrno.cz

 

Akce je realizována v rámci projektu Centrum mezinárodního obchodu za finanční podpory statutárního města Brna.

 

Zdroj: Regionální hospodářská komora Brno

Připomínky, nápady, kritiku v této sekci posílejte na eu.info@brno.cz
Za aktuálnost odpovídá: Eurocentrum Brno a EUROPE DIRECT ® 19.2.2018. Poslední aktualizace: 19.2.2018 16:18
Eurocentrum Brno a EUROPE DIRECT| Kobližná 4 | 601 50 Brno